eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20190523 23.05.2019 Kommunestyret 18:00 Melshorn hotell
20190620 20.06.2019 Kommunestyret 15:00 Melshorn hotell
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20190314 14.03.2019 Kommunestyret 18:00 Melshorn hotell
20190207 07.02.2019 Kommunestyret 18:00 Melshorn hotell KST sal
20181213 13.12.2018 Kommunestyret 12:00 Melshorn hotell KST sal
20181108 08.11.2018 Kommunestyret 18:00 Melshorn hotell KST sal
20181018 18.10.2018 Kommunestyret 18:00 Melshorn hotell KST sal
20180906 06.09.2018 Kommunestyret 18:00 Melshorn hotell KST sal
20180614 14.06.2018 Kommunestyret 15:00 Melshorn hotell
20180524 24.05.2018 Kommunestyret 18:00 Melshorn hotell
20180425 25.04.2018 Kommunestyret 19:00 Melshorn hotell
20180315 15.03.2018 Kommunestyret 18:00 Melshorn hotell
20171219 19.12.2017 Kommunestyret 12:00 Melshorn hotell Møterom ?
20171026 26.10.2017 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20170907 07.09.2017 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20170622 22.06.2017 Kommunestyret 15:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20170601 01.06.2017 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20170504 04.05.2017 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20170316 16.03.2017 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20170202 02.02.2017 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20161215 15.12.2016 Kommunestyret 12:00 Hareid rådhus KST sak
20161117 17.11.2016 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20161020 20.10.2016 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20160831 31.08.2016 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20160622 22.06.2016 Kommunestyret 12:00 Hareid rådhus KST sal
20160526 26.05.2016 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20160428 28.04.2016 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20160317 17.03.2016 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20160218 18.02.2016 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST salen
20160128 28.01.2016 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20151217 17.12.2015 Kommunestyret 12:00 Hareid rådhus KST sal
20151119 19.11.2015 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20151015 15.10.2015 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20150903 03.09.2015 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20150629 29.06.2015 Kommunestyret 18:00 Hareid skule Aula
20150618 18.06.2015 Kommunestyret 17:00 Hareid rådhus KST sal
20150602 02.06.2015 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20150521 21.05.2015 Kommunestyret 14:00 Hareid rådhus KST sal
20150423 23.04.2015 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20150319 19.03.2015 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20150205 05.02.2015 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20141218 18.12.2014 Kommunestyret 12:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20141120 20.11.2014 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20141023 23.10.2014 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20140925 25.09.2014 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus KST sal
20140619 19.06.2014 Kommunestyret 17:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20140522 22.05.2014 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20140424 24.04.2014 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20140320 20.03.2014 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20140206 06.02.2014 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20131218 18.12.2013 Kommunestyret 12:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20131114 14.11.2013 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20131024 24.10.2013 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130919 19.09.2013 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130620 20.06.2013 Kommunestyret 16:30 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130523 23.05.2013 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130418 18.04.2013 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130307 07.03.2013 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130131 31.01.2013 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20121220 20.12.2012 Kommunestyret 16:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20121122 22.11.2012 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20121025 25.10.2012 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20120920 20.09.2012 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20120621 21.06.2012 Kommunestyret 17:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20110922 22.09.2011 Kommunestyret 14:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20100325 25.03.2010 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20080626 26.06.2008 Kommunestyret 18:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Stian Runne Brandal Stian Runne Brandal Arbeiderpartiet (AP) Medlem stian.runne.brandal@hareid.kommune.no 97755425 Ikke registrert
Ragnhild Nedrelid Ragnhild Nedrelid Arbeiderpartiet (AP) Medlem ragnhild.nedrelid@hareid.kommune.no 95813995 Ikke registrert
Hege Holstad Hege Holstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem heholstad@c2i.net 909 50 098 Ikke registrert
Marthe Emilie Hansen Marthe Emilie Hansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem marthe.emilie.hansen@gmail.com 46400113 Ikke registrert
Ingvild Åkervik Ingvild Åkervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingvild.akervik@hareid.kommune.no 99429466 Ikke registrert
Linn Urke Linn Urke Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem linn.urke@hareid.kommune.no 957 55 407 Ikke registrert
Christina Kaldhol Christina Kaldhol Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem christinakaldhol@gmail.com 95747932 Ikke registrert
Terje Dalsøren Terje Dalsøren Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem terje.dalsoren@tussa.com 915 11 556 Ikke registrert
Sindre Breivik Sindre Breivik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristian Fuglseth Kristian Fuglseth Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Nestleiar/varaordførar kristian.fuglseth@hareid.kommune.no 92440866 Ikke registrert
Kjetil Nesset Kjetil Nesset Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Medlem kjetil.nesset@hareid.kommune.no 91167921 Ikke registrert
Ranja Dimmen Alme Ranja Dimmen Alme Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Medlem ranja.dimmen.alme@ulstein.kommune.no 99536549 Ikke registrert
Bernt Brandal Bernt Brandal Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Medlem bernt.brandal@hareid.kommune.no 90418633 Ikke registrert
Marianne Overå Marianne Overå Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Medlem marianne.overa@hareid.kommune.no 41508269 Ikke registrert
Arild Overå Arild Overå Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem aovera@online.no 91167945 Ikke registrert
Annika Hove Annika Hove Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem annikahove@hotmail.com 91720954 Ikke registrert
Per Gunnar Hjørungdal Per Gunnar Hjørungdal Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem pg.hjorungdal@gmail.com 90882171 Ikke registrert
Tone Lise Bjåstad Tone Lise Bjåstad Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem tl.bjostad@live.no Ikke registrert 97754362
Ivar Karl Liaset Ivar Karl Liaset Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem ivar.liaset@morenett.no 90074932 Ikke registrert
Hogne Grimstad Hogne Grimstad Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem hogne.grimstad@gmail.com 90996345 Ikke registrert
Einar Jarle Måseide Einar Jarle Måseide Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem einarma3@gmail.com 93053883 Ikke registrert
Truls Håbakk Truls Håbakk Fremskrittspartiet (FRP) Medlem truls.haabakk@hareid.kommune.no 95475698 Ikke registrert
Ingebjørn Grimstad Ingebjørn Grimstad Fremskrittspartiet (FRP) Medlem ingebjorn.grimstad@hareid.kommune.no 92247854 Ikke registrert
Jeanette Teigene Jeanette Teigene Fremskrittspartiet (FRP) Medlem jeanette.teigene@hareid.kommune.no 91775064 Ikke registrert
Oskar Jarle Grimstad Oskar Jarle Grimstad Fremskrittspartiet (FRP) Medlem osk-grim@tussa.com 91511570 Ikke registrert
Kjartan Grimstad Kjartan Grimstad Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem kjartan.grimstad@rolls-royce.com 91184654 Ikke registrert
Perny Ann Nilsen Perny Ann Nilsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem panilsen@tussa.com 90981837 Ikke registrert
Jens Peder Brandal Jens Peder Brandal Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem jp-brand@tussa.com 90849092 Ikke registrert
Eldar Geir Bjåstad Eldar Geir Bjåstad Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem eldarbj@hotmail.com 91309174 Ikke registrert
May Britt Ertesvåg May Britt Ertesvåg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem mb.ertesvaag@gmail.com 92438038 Ikke registrert
Øyvind Lillebø Øyvind Lillebø Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem oeyvindlilleboe@hotmail.com 45253501 Ikke registrert
Iren Sølvi Teigene Iren Sølvi Teigene Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Riise Anders Riise Høgre (H) Leiar/ordførar Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ottar Røyset Ottar Røyset Høgre (H) Medlem ottar.royset@hareid.kommune.no 977 97 373 Ikke registrert
Wenche J. Holstad Jøsok Wenche J. Holstad Jøsok Høgre (H) Medlem wenche.josok@hareid.kommune.no 91345293 Ikke registrert
Berte Holstad Engen Berte Holstad Engen Høgre (H) Medlem berte.holstad.engen@hareid.kommune.no 93238007 Ikke registrert
Ole Frank Bakken Ole Frank Bakken Høgre (H) Medlem ole.frank.bakken@hareid.kommune.no 92494978 Ikke registrert
Jenny Bjåstad Nesset Jenny Bjåstad Nesset Høgre (H) Varamedlem jenny.nesset@hareid.kommune.no 916 03 278 Ikke registrert
Daniel Slettebakk Daniel Slettebakk Høgre (H) Varamedlem daniel.slettebakk@rolls-royce.com 99627896 Ikke registrert
Jan Inge Lillebø Jan Inge Lillebø Høgre (H) Varamedlem janinge.lillebo@hotmail.com 90992428 Ikke registrert
Turid Lise Ambjørnsen Turid Lise Ambjørnsen Høgre (H) Varamedlem turidlise62@hotmail.com 97527045 Ikke registrert
Vidar Vollsæter Vidar Vollsæter Høgre (H) Varamedlem vidar.vollsaeter@tussa.com 906 97 732 Ikke registrert
Gunnar Riise Gunnar Riise Høgre (H) Varamedlem gunnar.riise@yahoo.com 90928935 Ikke registrert
Kim Lillebø Kim Lillebø Høgre (H) Varamedlem kimlilleboe@gmail.com 40454086 Ikke registrert
Alice Strømmegjerde Alice Strømmegjerde Høgre (H) Varamedlem alistr@online.no 91345293 Ikke registrert
Marit Øien Sæverud Marit Øien Sæverud Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem marit.oien@hareid.kommune.no 95819501 Ikke registrert
Leidulv Hareide Leidulv Hareide Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem leidulv.hareide@hareid.kommune.no 91357901 Ikke registrert
Olav Helt Brubakk Olav Helt Brubakk Uavhengig (UAV) Varamedlem olav.brubakk@hareid.kommune.no Ikke registrert 700 94 037
Kjartan Snipsøyr Kjartan Snipsøyr Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem kjartan.snipsoyr@mimer.no 90976034 Ikke registrert
Turid Engen Turid Engen Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem tengen@mimer.no 97585461 Ikke registrert
Ottar Arne Hareide Ottar Arne Hareide Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem oa.hareide@gmail.com 99407580 Ikke registrert
Jorunn Ulstein Jorunn Ulstein Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem s-j-u@online.no 95175022 Ikke registrert
Annika Brandal Annika Brandal Venstre (V) Medlem annika.brandal@hareid.kommune.no 40840900 Ikke registrert
Jenny Helen Korsnes Jenny Helen Korsnes Venstre (V) Medlem jenny.korsnes@hareid.kommune.no Ikke registrert 70 32 14 40
Jeyuran Vijayaratnam Jeyuran Vijayaratnam Uavhengig (UAV) Varamedlem la@laksan.no 41498240 Ikke registrert
Torstein Nytun Torstein Nytun Venstre (V) Varamedlem tnytun@gmail.com 91363790 Ikke registrert
Ann Helen Grimstad Worren Ann Helen Grimstad Worren Venstre (V) Varamedlem ann.helen.worren@hareid.kommune.no 41551061 Ikke registrert
Odd Erling N. Eriksen Odd Erling N. Eriksen Venstre (V) Varamedlem odderi@gmail.com 90941263 Ikke registrert
Roger Korsnes Roger Korsnes Venstre (V) Varamedlem rlekorsn@online.no 41330978 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1