eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20190611 11.06.2019 Valstyret 08:00 Rådhuset
20190520 20.05.2019 Valstyret 09:00 Myravegen 11 Kommunestyresalen
20190408 08.04.2019 Valstyret 12:00 Myravegen Kommunestyresalen
20170912 12.09.2017 Valstyret 18:30 Hareid rådhus Formannskapsromet
20170403 03.04.2017 Valstyret 10:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20160823 23.08.2016 Valstyret 08:15 Hareid rådhus Møterom 1
20160708 08.07.2016 Valstyret 10:00 Hareid rådhus KST sal
20160523 23.05.2016 Valstyret 08:00 Hareid rådhus Formannskapsrom
20160208 08.02.2016 Valstyret 16:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20151005 05.10.2015 Valstyret 12:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20150915 15.09.2015 Valstyret 10:30 Hareid rådhus Formannskapsromet
20150618 18.06.2015 Valstyret 16:30 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20150511 11.05.2015 Valstyret 12:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20150413 13.04.2015 Valstyret 12:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20141110 10.11.2014 Valstyret 11:30 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20140512 12.05.2014 Valstyret 14:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130910 10.09.2013 Valstyret 09:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130528 28.05.2013 Valstyret 14:00 Hareid rådhus Kommunestyresalen
20130226 26.02.2013 Valstyret 13:45 Hareid rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Anders Riise Anders Riise Høgre (H) Leiar/ordførar Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristian Fuglseth Kristian Fuglseth Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Nestleiar/varaordførar kristian.fuglseth@hareid.kommune.no 92440866 Ikke registrert
Stian Runne Brandal Stian Runne Brandal Arbeiderpartiet (AP) Medlem stian.runne.brandal@hareid.kommune.no 97755425 Ikke registrert
Ranja Dimmen Alme Ranja Dimmen Alme Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Medlem ranja.dimmen.alme@ulstein.kommune.no 99536549 Ikke registrert
Jeanette Teigene Jeanette Teigene Fremskrittspartiet (FRP) Medlem jeanette.teigene@hareid.kommune.no 91775064 Ikke registrert
Annika Brandal Annika Brandal Venstre (V) Medlem annika.brandal@hareid.kommune.no 40840900 Ikke registrert
Oskar Jarle Grimstad Oskar Jarle Grimstad () Medlem osk-grim@tussa.com 91511570 Ikke registrert
Kjetil Nesset Kjetil Nesset Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem kjetil.nesset@hareid.kommune.no 91167921 Ikke registrert
Perny Ann Nilsen Perny Ann Nilsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem panilsen@tussa.com 90981837 Ikke registrert
Ottar Røyset Ottar Røyset Høgre (H) Varamedlem ottar.royset@hareid.kommune.no 977 97 373 Ikke registrert
Marit Øien Sæverud Marit Øien Sæverud Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem marit.oien@hareid.kommune.no 95819501 Ikke registrert
Bernt Brandal Bernt Brandal Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem bernt.brandal@hareid.kommune.no 90418633 Ikke registrert
Ragnhild Nedrelid Ragnhild Nedrelid Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ragnhild.nedrelid@hareid.kommune.no 95813995 Ikke registrert
Ole Frank Bakken Ole Frank Bakken Høgre (H) Varamedlem ole.frank.bakken@hareid.kommune.no 92494978 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1