eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Stian Runne Brandal Stian Runne Brandal Arbeiderpartiet (AP) Medlem stian.runne.brandal@hareid.kommune.no 97755425 Ikke registrert
Ragnhild Nedrelid Ragnhild Nedrelid Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ragnhild.nedrelid@hareid.kommune.no 95813995 Ikke registrert
Bernt Brandal Bernt Brandal Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Leiar/ordførar bernt.brandal@hareid.kommune.no 90418633 Ikke registrert
Annika Hove Annika Hove Folkelista for Hareid kommune (FOHAR) Varamedlem annikahove@hotmail.com 91720954 Ikke registrert
Jeanette Teigene Jeanette Teigene Fremskrittspartiet (FRP) Medlem jeanette.teigene@hareid.kommune.no 91775064 Ikke registrert
Oskar Jarle Grimstad Oskar Jarle Grimstad Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem osk-grim@tussa.com 91511570 Ikke registrert
Ottar Røyset Ottar Røyset Høgre (H) Medlem ottar.royset@hareid.kommune.no 977 97 373 Ikke registrert
Wenche J. Holstad Jøsok Wenche J. Holstad Jøsok Høgre (H) Varamedlem wenche.josok@hareid.kommune.no 91345293 Ikke registrert
Marit Øien Sæverud Marit Øien Sæverud Kristeleg Folkeparti (KRF) Nestleiar/varaordførar marit.oien@hareid.kommune.no 95819501 Ikke registrert
Leidulv Hareide Leidulv Hareide Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem leidulv.hareide@hareid.kommune.no 91357901 Ikke registrert
Annika Brandal Annika Brandal Venstre (V) Medlem annika.brandal@hareid.kommune.no 40840900 Ikke registrert
Jenny Helen Korsnes Jenny Helen Korsnes Venstre (V) Varamedlem jenny.korsnes@hareid.kommune.no Ikke registrert 70 32 14 40
Versjon:5.2.2.1