eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181206 06.12.2018 Valnemnd 13:45 Herøy rådhus Formannskapssalen
20180920 20.09.2018 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20180619 19.06.2018 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20180419 19.04.2018 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20180322 22.03.2018 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20180215 15.02.2018 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20171026 26.10.2017 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus
20170821 21.08.2017 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20170511 11.05.2017 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20170215 15.02.2017 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Møterom 1
20161128 28.11.2016 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20161021 21.10.2016 Valnemnd 10:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20160825 25.08.2016 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Møterom 1. etg.
20160622 22.06.2016 Valnemnd 12:30 Herøy rådhus Møterom 1.etg.
20160428 28.04.2016 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20160229 29.02.2016 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20160215 15.02.2016 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Møterom 1
20160128 28.01.2016 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20151210 10.12.2015 Valnemnd 12:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20151123 23.11.2015 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20151109 09.11.2015 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20151105 05.11.2015 Valnemnd 13:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20150610 10.06.2015 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Møterom I
20150408 08.04.2015 Valnemnd 14:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20150217 17.02.2015 Valnemnd 14:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20150114 14.01.2015 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20141112 12.11.2014 Valnemnd 14:00 Herøy kommune Møterom Servicetorget
20141030 30.10.2014 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20140813 13.08.2014 Valnemnd 13:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20140619 19.06.2014 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20140514 14.05.2014 Valnemnd 14:00 Herøy rådhus Møterom 1
20140327 27.03.2014 Valnemnd 12:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20140227 27.02.2014 Valnemnd 15:30 Herøy kommune Formannskapssalen
20140130 30.01.2014 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20131118 18.11.2013 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus
20131024 24.10.2013 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20130926 26.09.2013 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Møterom I
20130829 29.08.2013 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20130321 21.03.2013 Valnemnd 15:45 Herøy rådhus Formannskapssalen
20130306 06.03.2013 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20121025 25.10.2012 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20120927 27.09.2012 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20120830 30.08.2012 Valnemnd 14:30 Herøy rådhus Formannskapssalen
20120614 14.06.2012 Valnemnd 17:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20120524 24.05.2012 Valnemnd 14:00 Herøy rådhus Formannskapssalen
20120510 10.05.2012 Valnemnd 13:00 Herøy rådhus Møterom 1
20120322 22.03.2012 Valnemnd 15:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120312 12.03.2012 Valnemnd 15:00 Herøy rådhus Møterom 1
20120228 28.02.2012 Valnemnd 12:00 Herøy rådhus Møterom 1
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Per Kristian Furø Per Kristian Furø Arbeiderpartiet (AP) Nestleder per.kristian.furo@heroy.kommune.no 90198953 70087044
Runar Stave Runar Stave Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem runar.stave@heroy.kommune.no 90835873 70086808
Sofie Mere Arntsen Sofie Mere Arntsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem sofie.m.arntsen@heroy.kommune.no 41631190 70089286
Idar Kjell Tarberg Idar Kjell Tarberg Høgre (H) Leder idar.tarberg@heroy.kommune.no 90559697 70085130
Ann-Kathrin (Tine) Storøy Ann-Kathrin (Tine) Storøy Høgre (H) Varamedlem ann-katrin.storoy@heroy.kommune.no 93032968 70088037
Stig Arne Helsem Sævik Stig Arne Helsem Sævik Høgre (H) Varamedlem stig.arne.h.saevik@heroy.kommune.no 97702007 70089446
Ole Brubakk Ole Brubakk Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem ole.brubakk@heroy.kommune.no 95784893 70084173
Linn-Therese Hansen Sævik Linn-Therese Hansen Sævik Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem linn-therese.sevik@heroy.kommune.no 97983305 Ikke registrert
Edel Kvalsund Goksøyr Edel Kvalsund Goksøyr Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem edel.goksoyr@heroy.kommune.no 48099984 70089021
Solveig Helen N. Båtsvik Solveig Helen N. Båtsvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem solveig.batsvik@heroy.kommune.no 90147564 Ikke registrert
Knut Johan Voldsund Knut Johan Voldsund Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem knut.johan.voldsund@heroy.kommune.no 97065254 Ikke registrert
Thor-Sigmund Garvik Thor-Sigmund Garvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem thor.sigmund.garvik@heroy.kommune.no 99522899 70089682
Bjarne Kvalsvik Bjarne Kvalsvik Folkelista (FOLK) Medlem bjarne.kvalsvik@heroy.kommune.no 91133310 70087623
Kjell Runde Kjell Runde Folkelista (FOLK) Varamedlem kjell.runde@heroy.kommune.no 94300400 70083000
Kaja Runde Kaja Runde Folkelista (FOLK) Varamedlem kaja.runde@heroy.kommune.no 97106324 70087434
Henry Jøsokbakke Henry Jøsokbakke Venstre (V) Medlem henry.josokbakke@heroy.kommune.no 90024489 70083227
Marit Nerlid Marit Nerlid Venstre (V) Varamedlem marit.nerlid@heroy.kommune.no 97643583 Ikke registrert
Gunnlaug Karin Kleppe Gunnlaug Karin Kleppe Venstre (V) Varamedlem gunlaug.71@hotmail.com 93203508 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1