eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181206 06.12.2018 Kommunestyret 14:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20181025 25.10.2018 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20180920 20.09.2018 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20180823 23.08.2018 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20180619 19.06.2018 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20180524 24.05.2018 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20180419 19.04.2018 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20180322 22.03.2018 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20180215 15.02.2018 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20171214 14.12.2017 Kommunestyret 14:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20171130 30.11.2017 Kommunestyret 13:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20171026 26.10.2017 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20170928 28.09.2017 Kommunestyret 14:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20170831 31.08.2017 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20170621 21.06.2017 Kommunestyret 16:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20170511 11.05.2017 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20170406 06.04.2017 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20170309 09.03.2017 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20170202 02.02.2017 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20161215 15.12.2016 Kommunestyret 14:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20161124 24.11.2016 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20161027 27.10.2016 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20160929 29.09.2016 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20160825 25.08.2016 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20160622 22.06.2016 Kommunestyret 14:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20160525 25.05.2016 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20160428 28.04.2016 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20160317 17.03.2016 Kommunestyret 15:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20160218 18.02.2016 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20160128 28.01.2016 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20151210 10.12.2015 Kommunestyret 13:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20151119 19.11.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20151022 22.10.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20150924 24.09.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20150827 27.08.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20150625 25.06.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20150528 28.05.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20150430 30.04.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20150326 26.03.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20150226 26.02.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20150129 29.01.2015 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20141217 17.12.2014 Kommunestyret 12:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20141127 27.11.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20141030 30.10.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20140924 24.09.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20140828 28.08.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20140619 19.06.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20140522 22.05.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20140424 24.04.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20140327 27.03.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20140227 27.02.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20140130 30.01.2014 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20131212 12.12.2013 Kommunestyret 14:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20131128 28.11.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20131024 24.10.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20130926 26.09.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20130829 29.08.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20130627 27.06.2013 Kommunestyret 16:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20130523 23.05.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20130425 25.04.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20130321 21.03.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20130228 28.02.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20130131 31.01.2013 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20121213 13.12.2012 Kommunestyret 15:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20121122 22.11.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20121025 25.10.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120927 27.09.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120830 30.08.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120628 28.06.2012 Kommunestyret 16:30 Christineborg Gjesthus
20120531 31.05.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120507 07.05.2012 Kommunestyret 16:00 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120426 26.04.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120322 22.03.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120223 23.02.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
20120126 26.01.2012 Kommunestyret 16:30 Herøy rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Svein Gjelseth Svein Gjelseth Arbeiderpartiet (AP) Medlem svein.gjelseth@heroy.kommune.no 90545833 70087313
Jens Terje Johnsen Jens Terje Johnsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem jens.terje.johnsen@heroy.kommune.no 46865029 Ikke registrert
Per Kristian Furø Per Kristian Furø Arbeiderpartiet (AP) Medlem per.kristian.furo@heroy.kommune.no 90198953 70087044
Olaug Andreassen Olaug Andreassen Arbeiderpartiet (AP) Medlem olaug.andreassen@heroy.kommune.no 91542862 70089242
Runar Stave Runar Stave Arbeiderpartiet (AP) Medlem runar.stave@heroy.kommune.no 90835873 70086808
Rakel Anett Gjelseth Rakel Anett Gjelseth Arbeiderpartiet (AP) Medlem rakel-anett.gjelseth@heroy.kommune.no 98802330 70087379
Sofie Mere Arntsen Sofie Mere Arntsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem sofie.m.arntsen@heroy.kommune.no 41631190 70089286
Leiv Aarflot Leiv Aarflot Arbeiderpartiet (AP) Medlem leiv.aarflot@gmail.com 95729862 70088649
Gerd Kopperstad Gerd Kopperstad Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Egil Kjell Leikanger Egil Kjell Leikanger Arbeiderpartiet (AP) Medlem egil.leikanger@heroy.kommune.no 97609241 70087408
Silje Oksholen Gjelseth Silje Oksholen Gjelseth Arbeiderpartiet (AP) Medlem smgjelseth@hotmail.com 47309656 Ikke registrert
Arne Ringstad Arne Ringstad Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arnerin62@gmail.com 95766676 Ikke registrert
Tord Karstensen Vågsholm Tord Karstensen Vågsholm Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tord@tussa.com 90041743 Ikke registrert
Jarle Digernes Jarle Digernes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jarle.digernes@heroy.kommune.no 90775446 Ikke registrert
Lilly-Arlen Larsen Lilly-Arlen Larsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lillyarlen@hotmail.com 93221131 Ikke registrert
Ingebjørg Lyster Ingebjørg Lyster Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingalyster@hotmail.com 90941510 Ikke registrert
Robert Sverre Kleppe Robert Sverre Kleppe Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem rkleppe@online.no 46887830 Ikke registrert
Johnny Hundsnes Johnny Hundsnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem johnny.hundsnes@tussa.no 91852555 Ikke registrert
Henriette Reite Hansen Henriette Reite Hansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem henriette@aktivtrening.no 93825654 Ikke registrert
Ecaterina Rasheed Ecaterina Rasheed Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert 45489212 Ikke registrert
Monica Sandnes Monica Sandnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem msandnes@hotmail.com 99531407 Ikke registrert
Hanne Garnes Hanne Garnes Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem hanne_garnes@hotmail.com 95226198 Ikke registrert
Frode Hammerseth Frode Hammerseth Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Camilla Storøy Camilla Storøy Kristeleg Folkeparti (KRF) Nestleder camilla.storoy@heroy.kommune.no 41424728 Ikke registrert
Ole Brubakk Ole Brubakk Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem ole.brubakk@heroy.kommune.no 95784893 70084173
Linn-Therese Hansen Sævik Linn-Therese Hansen Sævik Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem linn-therese.sevik@heroy.kommune.no 97983305 Ikke registrert
Edel Kvalsund Goksøyr Edel Kvalsund Goksøyr Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem edel.goksoyr@heroy.kommune.no 48099984 70089021
Birgitte Sævik Pedersen Birgitte Sævik Pedersen Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem birgittesp65@gmail.com 93822832 Ikke registrert
Mona Grethe Ryssevik Mona Grethe Ryssevik Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anniken Kessler-Myking Anniken Kessler-Myking Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem akesslermyking@yahoo.no 90832626 Ikke registrert
Øyvind Magnus Kopperstad Øyvind Magnus Kopperstad Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem oyvindmkopperstad@hotmail.com 41383640 Ikke registrert
John Terje Berg Nerem John Terje Berg Nerem Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem john.nerem@heroy.kommune.no 95196398 70088871
Dag Johan Flattun Dag Johan Flattun Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem dagjohanflattun@yahoo.no 97542628 Ikke registrert
Annfrid Aurvåg Annfrid Aurvåg Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert 99711576 Ikke registrert
Henry Jøsokbakke Henry Jøsokbakke Venstre (V) Medlem henry.josokbakke@heroy.kommune.no 90024489 70083227
Karl Petter Sortehaug Karl Petter Sortehaug Venstre (V) Varamedlem sortehaug@tussa.com 90562840 70088345
Gunnlaug Karin Kleppe Gunnlaug Karin Kleppe Venstre (V) Varamedlem gunlaug.71@hotmail.com 93203508 Ikke registrert
Marit Nerlid Marit Nerlid Venstre (V) Varamedlem marit.nerlid@heroy.kommune.no 97643583 Ikke registrert
Endre Igesund Endre Igesund Venstre (V) Varamedlem endre@igesund.no 90877232 Ikke registrert
Arnulf Goksøyr Arnulf Goksøyr Høgre (H) Leder arnulf.goksoyr@heroy.kommune.no 90107135 70083303
Ann-Kathrin (Tine) Storøy Ann-Kathrin (Tine) Storøy Høgre (H) Medlem ann-katrin.storoy@heroy.kommune.no 93032968 70088037
Margaret Leinebø Margaret Leinebø Høgre (H) Medlem margaret.leinebo@heroy.kommune.no 95074627 Ikke registrert
Stig Arne Helsem Sævik Stig Arne Helsem Sævik Høgre (H) Medlem stig.arne.h.saevik@heroy.kommune.no 97702007 70089446
Bjørn Otterlei Bjørn Otterlei Høgre (H) Medlem bjorn@polarsea.no 97701994 Ikke registrert
Idar Kjell Tarberg Idar Kjell Tarberg Høgre (H) Medlem idar.tarberg@heroy.kommune.no 90559697 70085130
Sigurd Voldsund Nygard Sigurd Voldsund Nygard Høgre (H) Medlem sigurd.nygard@heroy.kommune.no 97069126 70084312
Janne-Katrin Hansen Sævik Janne-Katrin Hansen Sævik Høgre (H) Medlem jannekatrinsaevik@hotmail.com 41565151 70086501
Marthe Vågsholm Sævik Marthe Vågsholm Sævik Høgre (H) Medlem marthe.vagsholm.sevik@heroy.kommune.no 97983301 Ikke registrert
Hilde Marie Brungot Hilde Marie Brungot Høgre (H) Medlem hilde.marie.brungot@heroy.kommune.no 95156183 Ikke registrert
Stian Sævik Elveseter Stian Sævik Elveseter Høgre (H) Medlem stian.elveseter@heroy.kommune.no 46280053 Ikke registrert
Jan Arve Drabløs Jan Arve Drabløs Høgre (H) Varamedlem jan.arve.drablos@heroy.kommune.no 97701971 Ikke registrert
Knut Tandberg Knut Tandberg Høgre (H) Varamedlem knut.tandberg@heroy.kommune.no 91647042 70083157
Vegard Sævik Vegard Sævik Høgre (H) Varamedlem vegard@havila.no 90658417 Ikke registrert
Lars Ivar Moldskred Lars Ivar Moldskred Høgre (H) Varamedlem la-molds@online.no 47169730 Ikke registrert
Norvald Muren Norvald Muren Høgre (H) Varamedlem norvaldm@mimer.no 90839456 70089336
Rollaug Anja M. Lillestøl Rollaug Anja M. Lillestøl Høgre (H) Varamedlem anja.lillestol@tess.no 90295935 Ikke registrert
Heidi Ervik-Mjønes Tarberg Heidi Ervik-Mjønes Tarberg Høgre (H) Varamedlem heidi_rem@hotmail.com 47661918 Ikke registrert
Oddmund Voldsund Oddmund Voldsund Høgre (H) Varamedlem oddmund.voldsund@mimer.no 98869696 70086721
Joakim Eiksund Joakim Eiksund Høgre (H) Varamedlem joakim.eiksund@gmail.com 46744515 Ikke registrert
Terje Krogset Terje Krogset Høgre (H) Varamedlem olglikr@tussa.com 99547563 70089318
Andreas Leine Andreas Leine Høgre (H) Varamedlem anleine@online.no 91385724 Ikke registrert
Jørn Magnussen Jørn Magnussen Høgre (H) Varamedlem jorn.magnussen@gmail.com 90974706 70089195
Kjerstin M. Lilleøy Nygard Kjerstin M. Lilleøy Nygard Høgre (H) Varamedlem nygardkjerstin@hotmail.com 90808085 70084312
Solveig Helen N. Båtsvik Solveig Helen N. Båtsvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem solveig.batsvik@heroy.kommune.no 90147564 Ikke registrert
Thor-Sigmund Garvik Thor-Sigmund Garvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem thor.sigmund.garvik@heroy.kommune.no 99522899 70089682
Mette Lokna Nedreberg Mette Lokna Nedreberg Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dag Kåre Nærø Dag Kåre Nærø Fremskrittspartiet (FRP) Medlem dag.n@tussa.com 45483419 70087604
Knut Johan Voldsund Knut Johan Voldsund Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem knut.johan.voldsund@heroy.kommune.no 97065254 Ikke registrert
Tor Inge Sporstøl Tor Inge Sporstøl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem collectoredition1982@gmail.com 91581214 Ikke registrert
Anja Pedersen Anja Pedersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anja.pedersen@heroy.kommune.no 41213964 Ikke registrert
Kjetil Kvalsvik Kjetil Kvalsvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem kjetil.kvalsvik@heroy.kommune.no 91701115 - 99015143 Ikke registrert
Ove Stenersen Ove Stenersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ove.stenersen@tussa.com 92803817 Ikke registrert
Karly Ingunn Teige Karly Ingunn Teige Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem karly@tussa.com 90606965 70088687
Bjarne Kvalsvik Bjarne Kvalsvik Folkelista (FOLK) Medlem bjarne.kvalsvik@heroy.kommune.no 91133310 70087623
Kjell Runde Kjell Runde Folkelista (FOLK) Medlem kjell.runde@heroy.kommune.no 94300400 70083000
Kaja Runde Kaja Runde Folkelista (FOLK) Medlem kaja.runde@heroy.kommune.no 97106324 70087434
Frank Roy Moltu Frank Roy Moltu Folkelista (FOLK) Medlem moltufrankroy@gmail.com 47465443 Ikke registrert
Per Ola Kleppe Per Ola Kleppe Folkelista (FOLK) Varamedlem per.ola.kleppe@heroy.kommune.no 99015158 Ikke registrert
Roy Are Skår Roy Are Skår Folkelista (FOLK) Varamedlem royskaa@frisurf.no/skaar.roy@gmail.com 97090671 70087701
Mathias Dybvik Mathias Dybvik Folkelista (FOLK) Varamedlem mathias.dybvik@gmail.com 41206627 Ikke registrert
Eilert-Geir Kvalsvik Eilert-Geir Kvalsvik Folkelista (FOLK) Varamedlem eilert.kvalsvik@hotmail.com 90111394, 47832519 70087719
Rolf Arne Nilsen Rolf Arne Nilsen Folkelista (FOLK) Varamedlem rolfanilsen@tussa.com 90116947 Ikke registrert
Paul Johan Remøy Paul Johan Remøy Folkelista (FOLK) Varamedlem pangelang2@hotmail.com 41928278 Ikke registrert
Kari-Mette Runde Eide Kari-Mette Runde Eide Folkelista (FOLK) Varamedlem kari-mr@online.no 47078525 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1