eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20171128 28.11.2017 Formannskapet 13:45 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20171107 07.11.2017 Formannskapet 13:45 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20171017 17.10.2017 Formannskapet 13:45 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20171003 03.10.2017 Formannskapet 13:45 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20170905 05.09.2017 Formannskapet 14:00 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20170822 22.08.2017 Formannskapet 14:15 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20170620 20.06.2017 Formannskapet 13:30 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20170614 14.06.2017 Formannskapet 13:45 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20170509 09.05.2017 Formannskapet 13:45 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20170419 19.04.2017 Formannskapet 12:30 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20170404 04.04.2017 Formannskapet 13:45 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
20170221 21.02.2017 Formannskapet 13:45 Sande Rådhus, Larsnes Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Dag Vaagen Dag Vaagen Høgre (H) Leder dag.vaagen@sande-mr.kommune.no 97196495 Ikke registrert
Helge Støylen Helge Støylen Tverrpolitisk liste for Sandsøy, Voksa og Kvamsøy (TVP) Nestleder hs@brimer.no 41460416 Ikke registrert
Ruth Hatlebrekke Rekdal Ruth Hatlebrekke Rekdal Høgre (H) Medlem ruha@sande-mr.kommune.no 95052912 Ikke registrert
Anne-Marte S. Beitveit Anne-Marte S. Beitveit Tverrpolitisk liste for Sandsøy, Voksa og Kvamsøy (TVP) Medlem beitveit@bta.as 41514957 Ikke registrert
Arnljot Muren Arnljot Muren Arbeiderpartiet (A) Medlem arnljotmuren@hotmail.com 91321562 Ikke registrert
Jon Garen Jon Garen Arbeiderpartiet (A) Medlem jon@garen.no 91396971 Ikke registrert
Kari Grønnevik Kari Grønnevik Senterpartiet (SP) Medlem kari_gronnevik@hotmail.com 91880223 Ikke registrert
Arnfinn Hide Arnfinn Hide Høgre (H) Varamedlem arnfinn.hide@havyard.com 91633650 Ikke registrert
Bjørn Flatøy Bjørn Flatøy Tverrpolitisk liste for Sandsøy, Voksa og Kvamsøy (TVP) Varamedlem bjorn.flatoy@gmail.com 97754370 Ikke registrert
Ivar Slettevoll Ivar Slettevoll Høgre (H) Varamedlem ivar@sanco.no 95706032 Ikke registrert
Inge-Jonny Hide Inge-Jonny Hide Høgre (H) Varamedlem inhi@klevenmaritime.no 91199579 Ikke registrert
Liv Sæther Myskja Liv Sæther Myskja Tverrpolitisk liste for Sandsøy, Voksa og Kvamsøy (TVP) Varamedlem liv.myskja@hotmail.com 90984422 Ikke registrert
Elisabeth Strand Slettestøl Elisabeth Strand Slettestøl Høgre (H) Varamedlem elisabeth.slettestol@tussa.com 91644129 Ikke registrert
Marion Flatøy Bringsvor Marion Flatøy Bringsvor Framstegspartiet (FRP) Varamedlem marion.bringsvor@gmail.com 97564200 Ikke registrert
Einar Ekroll Einar Ekroll Venstre (V) Varamedlem einar.ekroll@tussa.com 90945565 Ikke registrert
Geir T. Torsvik Geir T. Torsvik Arbeiderpartiet (A) Varamedlem geitors@frisurf.no 90187661 Ikke registrert
Kåre Fjørtoft Kåre Fjørtoft Framstegspartiet (FRP) Varamedlem kaaref@tussa.com 99241778 Ikke registrert
Camilla Auflem Vik Camilla Auflem Vik Arbeiderpartiet (A) Varamedlem camilla.vik@gmail.com 90729780 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1