eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181213 13.12.2018 Ulstein kommunestyre 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181129 29.11.2018 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20181025 25.10.2018 Ulstein kommunestyre 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20180920 20.09.2018 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20180621 21.06.2018 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20180524 24.05.2018 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20180322 22.03.2018 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20180215 15.02.2018 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20171228 28.12.2017 Ulstein kommunestyre 16:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20171214 14.12.2017 Ulstein kommunestyre 17:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20171026 26.10.2017 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20170921 21.09.2017 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20170615 15.06.2017 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20170523 23.05.2017 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20170330 30.03.2017 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20170216 16.02.2017 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20161215 15.12.2016 Ulstein kommunestyre 17:15 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20161027 27.10.2016 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160922 22.09.2016 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160901 01.09.2016 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160616 16.06.2016 Ulstein kommunestyre 19:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160525 25.05.2016 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160428 28.04.2016 Ulstein kommunestyre 17:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160317 17.03.2016 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160128 28.01.2016 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20151217 17.12.2015 Ulstein kommunestyre 17:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20151029 29.10.2015 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20151015 15.10.2015 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20150924 24.09.2015 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20150618 18.06.2015 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20150528 28.05.2015 Ulstein kommunestyre 15:00 Sjøborg kulturhus og Ulstein rådhus Sjøborg og kommunestyresalen
20150423 23.04.2015 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20150312 12.03.2015 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20150205 05.02.2015 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20141211 11.12.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20141120 20.11.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20141030 30.10.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20140925 25.09.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20140619 19.06.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20140522 22.05.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20140429 29.04.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Sjøborg/Ulstein rådhus, kommunestyresalen
20140313 13.03.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20140206 06.02.2014 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20131212 12.12.2013 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20131121 21.11.2013 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20131031 31.10.2013 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20130926 26.09.2013 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20130620 20.06.2013 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20130522 22.05.2013 Ulstein kommunestyre 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20130425 25.04.2013 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20130307 07.03.2013 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20121213 13.12.2012 Ulstein kommunestyre 16:30 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20121025 25.10.2012 Ulstein kommunestyre 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20120920 20.09.2012 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20120823 23.08.2012 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20120621 21.06.2012 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20120524 24.05.2012 Ulstein kommunestyre 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20120426 26.04.2012 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20120322 22.03.2012 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20120202 02.02.2012 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20111215 15.12.2011 Ulstein kommunestyre 15:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20111124 24.11.2011 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20111103 03.11.2011 Ulstein kommunestyre 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20111013 13.10.2011 Ulstein kommunestyre 18:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Knut Erik Engh Knut Erik Engh Framstegspartiet (FRP) Ordførar knut.erik.engh@ulstein.kommune.no 95766692 Ikke registrert
Alf Johan Antonsen Alf Johan Antonsen Framstegspartiet (FRP) Medlem alf-johan.antonsen@kleven.no 90829705 70012496
Einar Nevstad Einar Nevstad Framstegspartiet (FRP) Medlem einar.nevstad@marinteknikk.no 90976815 Ikke registrert
Mariette Gjerde Mariette Gjerde Framstegspartiet (FRP) Medlem mariette.elise.gjerde@ulstein.kommune.no 90987109 Ikke registrert
Jon Åge Eidem Jon Åge Eidem Framstegspartiet (FRP) Medlem jon.age.eidem@mmcfp.no 90960477 70010052
Svein Børre Dimmen Svein Børre Dimmen Framstegspartiet (FRP) Medlem svein.borre.dimmen@ulstein.kommune.no 98230699 Ikke registrert
Karl Johan Barstad Karl Johan Barstad Framstegspartiet (FRP) Varamedlem kjbarstad@gmail.com 91998820 Ikke registrert
Wenche Osnes Låbakk Wenche Osnes Låbakk Framstegspartiet (FRP) Varamedlem wolaabakk@gmail.com 90059656 70012779
Nils Einar Garnes Nils Einar Garnes Framstegspartiet (FRP) Varamedlem negarnes@start.no 93460076 Ikke registrert
Magnus Kleven Eriksen Magnus Kleven Eriksen Framstegspartiet (FRP) Varamedlem magnus@kleven-eriksen.no 98600170 Ikke registrert
Annette H. Tømmerstøl Annette H. Tømmerstøl Framstegspartiet (FRP) Varamedlem annette.tommerstol@gmail.com 90892338 Ikke registrert
Ragnhild Boasson Munkelien Ragnhild Boasson Munkelien Framstegspartiet (FRP) Varamedlem rabomunk@hotmail.no 98824159 Ikke registrert
Susann Frøystad Susann Frøystad Framstegspartiet (FRP) Varamedlem susannf84@hotmail.com 92688450 Ikke registrert
Daniel Skinnes Daniel Skinnes Framstegspartiet (FRP) Varamedlem danski07@gmail.com 91391949 Ikke registrert
Kjell Inge Bjørke Kjell Inge Bjørke Framstegspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert 47165039 Ikke registrert
Heidi Strand Heidi Strand Høgre (H) Medlem heidi.strand@ulstein.kommune.no 41305153 Ikke registrert
Tor Meinseth Tor Meinseth Høgre (H) Medlem tor.meinseth@tussa.com 90834492 Ikke registrert
Kari Warholm Kari Warholm Høgre (H) Medlem kari.warholm@gmail.com 92046761 70012451
Knut Kleiven Knut Kleiven Høgre (H) Medlem knut.kleiven@tussa.com 97754366 Ikke registrert
Egil Ulfstein Egil Ulfstein Høgre (H) Medlem egil.ulsfstein@nordea.no 93232009 70017146
Hans Petter Th. Ulstein Hans Petter Th. Ulstein Høgre (H) Varamedlem hans.petter@tussa.com 90834489 Ikke registrert
Ragnhild Mork Ragnhild Mork Høgre (H) Varamedlem rim@sbm.no 99500281 Ikke registrert
Mary Kleven Brekke Mary Kleven Brekke Høgre (H) Varamedlem mary.brekke@tussa.com 90038641 70012031
Tommy Walaunet Tommy Walaunet Høgre (H) Varamedlem tommy@islandoffshore.com 48023038 Ikke registrert
Steven P. Karunasamy Steven P. Karunasamy Høgre (H) Varamedlem stevenpk@online.no 90641699 70012822
Else Marie Brandal Else Marie Brandal Høgre (H) Varamedlem embrandal@gmail.com 95012533 Ikke registrert
Stian Lehmann Scheide Stian Lehmann Scheide Høgre (H) Varamedlem stian.l.scheide@gmail.com 975 85 414 Ikke registrert
Are Olav Riise Are Olav Riise Høgre (H) Varamedlem aoriise@gmail.com 90541225 Ikke registrert
Magne Grimstad jr. Magne Grimstad jr. Arbeidarpartiet (AP) Medlem magne@osberget.no 93217366 70011861
Renathe Rossi-Kaldhol Renathe Rossi-Kaldhol Arbeidarpartiet (AP) Medlem rbrossi77@hotmail.com 948 81 303 948 81 303
Hanne Notøy Hanne Notøy Arbeidarpartiet (AP) Medlem hannen71@gmail.com 97558816 Ikke registrert
Marianne Breivik Marianne Breivik Arbeidarpartiet (AP) Medlem breiv.ba@gmail.com 91309185 70011902
Ottar Kaldhol Ottar Kaldhol Arbeidarpartiet (AP) Medlem ottarkaldhol@gmail.com 90070037 Ikke registrert
Magne Gurskevik Magne Gurskevik Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem magne.gurskevik@kleven.no 91596104 70010814
Ivar Mork Ivar Mork Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem ivar.mork@outlook.com 90976081 70016135
Jostein Vartdal Jostein Vartdal Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem jostein.vartdal@ulstein.kommune.no 95761590 Ikke registrert
Magnar Hatløy Magnar Hatløy Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem maghatl@tussa.com 95803722 70011705
Martin Løset Martin Løset Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem martin@datawaves.no 48017923 Ikke registrert
Torill Niemann Strandabø Torill Niemann Strandabø Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linn Therese Holstad Linn Therese Holstad Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem linn.the@hotmail.com 99567684 Ikke registrert
Steinar Torvik Steinar Torvik Kristeleg folkeparti (KRF) Varaordførar steinar.torvik@havyard.com 90688439 70011674
Trond Berg Trond Berg Kristeleg folkeparti (KRF) Medlem trond.berg@ulstein.com 91698807 Ikke registrert
Odd Arne Vikebakk Odd Arne Vikebakk Kristeleg folkeparti (KRF) Medlem odd.arne.vikebakk@hareid.kommune.no 94256805 Ikke registrert
Evlinn Moldskred Kleppe Evlinn Moldskred Kleppe Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem evlinn70@hotmail.com 92483787 Ikke registrert
Arve Fiskerstrand Arve Fiskerstrand Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem arvefiskerstrand@hotmail.com 95936219 Ikke registrert
Olav Sæter Olav Sæter Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem olavsaeter@yahoo.no 97962396 Ikke registrert
Håvard Ringstad Håvard Ringstad Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem ebhhringstad@gmail.com 91675969 Ikke registrert
Solfrid Ballo Solfrid Ballo Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem sballo@tussa.com 97586985 Ikke registrert
Inge Håkonsholm Inge Håkonsholm Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem hakonsholm@gmail.com 95156171 Ikke registrert
Pål Grødahl Pål Grødahl Venstre (V) Medlem pal.grodahl@gmail.com 46742905 70011099
Eldar Knotten Eldar Knotten Venstre (V) Medlem eldar@knotten.com 91620099 Ikke registrert
Hannelore Måseide Hannelore Måseide Venstre (V) Medlem hannelore@stayon.no 90924714 70010087
Berit Lyngstad Berit Lyngstad Venstre (V) Varamedlem berit.lyngstad@online.no 97661815 Ikke registrert
Einar Magne Skeide Einar Magne Skeide Venstre (V) Varamedlem skeide@ulstein.vgs.no 48017928 Ikke registrert
Håkon Waage Håkon Waage Venstre (V) Varamedlem hakon@waageconsult.no 99015050 70012295
Lars Erling Hovlid Lars Erling Hovlid Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eldar Stein Flø Eldar Stein Flø Venstre (V) Varamedlem eldar.stein.flo@ulstein.kommune.no Ikke registrert 70015033
Ellen Kvalsund Ellen Kvalsund Venstre (V) Varamedlem ellen.kvalsund@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Lisa Mari Breivik Anderson Lisa Mari Breivik Anderson Senterpartiet (SP) Medlem lisamari@godegreier.no 40885044 70010129
Oddvar Gjerde Oddvar Gjerde Senterpartiet (SP) Medlem oddvargjerde@tussa.com 40233154 70016180
Terje Garnes Oterhals Terje Garnes Oterhals Senterpartiet (SP) Varamedlem terje_oterhals@yahoo.no 95889866 Ikke registrert
Aud Marit Sofie Wigg Aud Marit Sofie Wigg Senterpartiet (SP) Varamedlem wiggaud@hivolda.no 90558415 Ikke registrert
Kristin Opsahl Myrene Kristin Opsahl Myrene Senterpartiet (SP) Varamedlem kristin@landbrukskontoret.no 95229942 70016197
Arild Torvund Olsen Arild Torvund Olsen Senterpartiet (SP) Varamedlem arild@nynorsksenteret.no 98650123 Ikke registrert
Cecilie Pedersen Anderson Cecilie Pedersen Anderson Senterpartiet (SP) Varamedlem cecilie.anderson@rolls-royce.com 95208474 70013093
Morten Feiring Morten Feiring Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem morten.feiring@n-lt.no 90976354 Ikke registrert
Kersti Hasund Kersti Hasund Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem kerstihasund@hotmail.com 93201401 Ikke registrert
John Osnes John Osnes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem johnosnes@hotmail.com 91577947 Ikke registrert
Vivian Roppen Vivian Roppen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem vivian.roppen@tussa.no 99531141 Ikke registrert
Maria Khashayarpour Maria Khashayarpour Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem khasmar14@gmail.com 40634841 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1