eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181127 27.11.2018 Valstyret 12:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20180911 11.09.2018 Valstyret 17:20 Ulstein rådhus kommunestyresalen
20170912 12.09.2017 Valstyret 17:30 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20170515 15.05.2017 Valstyret 13:45 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20161108 08.11.2016 Valstyret 14:05 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160520 20.05.2016 Valstyret 09:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160412 12.04.2016 Valstyret 13:30 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160216 16.02.2016 Valstyret 13:30 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20150915 15.09.2015 Valstyret 11:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20150519 19.05.2015 Valstyret 13:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20140610 10.06.2014 Valstyret 16:45 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20130910 10.09.2013 Valstyret 13:30 Ulstein rådhus Hasund
20130514 14.05.2013 Valstyret 13:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Knut Erik Engh Knut Erik Engh Framstegspartiet (FRP) Ordførar knut.erik.engh@ulstein.kommune.no 95766692 Ikke registrert
Alf Johan Antonsen Alf Johan Antonsen Framstegspartiet (FRP) Varamedlem alf-johan.antonsen@kleven.no 90829705 70012496
Mariette Gjerde Mariette Gjerde Framstegspartiet (FRP) Varamedlem mariette.elise.gjerde@ulstein.kommune.no 90987109 Ikke registrert
Einar Nevstad Einar Nevstad Framstegspartiet (FRP) Varamedlem einar.nevstad@marinteknikk.no 90976815 Ikke registrert
Steinar Torvik Steinar Torvik Kristeleg folkeparti (KRF) Varaordførar steinar.torvik@havyard.com 90688439 70011674
Odd Arne Vikebakk Odd Arne Vikebakk Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem odd.arne.vikebakk@hareid.kommune.no 94256805 Ikke registrert
Trond Berg Trond Berg Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem trond.berg@ulstein.com 91698807 Ikke registrert
Pål Grødahl Pål Grødahl Venstre (V) Medlem pal.grodahl@gmail.com 46742905 70011099
Eldar Knotten Eldar Knotten Venstre (V) Varamedlem eldar@knotten.com 91620099 Ikke registrert
Hannelore Måseide Hannelore Måseide Venstre (V) Varamedlem hannelore@stayon.no 90924714 70010087
Lisa Mari Breivik Anderson Lisa Mari Breivik Anderson Senterpartiet (SP) Medlem lisamari@godegreier.no 40885044 70010129
Morten Feiring Morten Feiring Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem morten.feiring@n-lt.no 90976354 Ikke registrert
Oddvar Gjerde Oddvar Gjerde Senterpartiet (SP) Varamedlem oddvargjerde@tussa.com 40233154 70016180
Tor Meinseth Tor Meinseth Høgre (H) Medlem tor.meinseth@tussa.com 90834492 Ikke registrert
Knut Kleiven Knut Kleiven Høgre (H) Medlem knut.kleiven@tussa.com 97754366 Ikke registrert
Renathe Rossi-Kaldhol Renathe Rossi-Kaldhol Arbeidarpartiet (AP) Medlem rbrossi77@hotmail.com 948 81 303 948 81 303
Magne Grimstad jr. Magne Grimstad jr. Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem magne@osberget.no 93217366 70011861
Hanne Notøy Hanne Notøy Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem hannen71@gmail.com 97558816 Ikke registrert
Kari Warholm Kari Warholm Høgre (H) Varamedlem kari.warholm@gmail.com 92046761 70012451
Marianne Breivik Marianne Breivik Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem breiv.ba@gmail.com 91309185 70011902
Egil Ulfstein Egil Ulfstein Høgre (H) Varamedlem egil.ulsfstein@nordea.no 93232009 70017146
Versjon:5.2.2.1