eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181113 13.11.2018 Administrasjonsutvalet 12:00 Ulstein rådhus kommunestyresalen
20171113 13.11.2017 Administrasjonsutvalet 11:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20170321 21.03.2017 Administrasjonsutvalet 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20161115 15.11.2016 Administrasjonsutvalet 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20160308 08.03.2016 Administrasjonsutvalet 13:30 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20151110 10.11.2015 Administrasjonsutvalet 14:00 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
20150915 15.09.2015 Administrasjonsutvalet 10:30 Ulstein rådhus Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hanne Notøy Hanne Notøy Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem hannen71@gmail.com 97558816 Ikke registrert
Magne Grimstad jr. Magne Grimstad jr. Arbeidarpartiet (AP) Varamedlem magne@osberget.no 93217366 70011861
Eldar Knotten Eldar Knotten Venstre (V) Varamedlem eldar@knotten.com 91620099 Ikke registrert
Knut Erik Engh Knut Erik Engh Framstegspartiet (FRP) Leiar knut.erik.engh@ulstein.kommune.no 95766692 Ikke registrert
Odd Arne Vikebakk Odd Arne Vikebakk Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem odd.arne.vikebakk@hareid.kommune.no 94256805 Ikke registrert
Steinar Torvik Steinar Torvik Kristeleg folkeparti (KRF) Medlem steinar.torvik@havyard.com 90688439 70011674
Pål Grødahl Pål Grødahl Venstre (V) Medlem pal.grodahl@gmail.com 46742905 70011099
Lisa Mari Breivik Anderson Lisa Mari Breivik Anderson Senterpartiet (SP) Medlem lisamari@godegreier.no 40885044 70010129
Tor Meinseth Tor Meinseth Høgre (H) Medlem tor.meinseth@tussa.com 90834492 Ikke registrert
Knut Kleiven Knut Kleiven Høgre (H) Medlem knut.kleiven@tussa.com 97754366 Ikke registrert
Renathe Rossi-Kaldhol Renathe Rossi-Kaldhol Arbeidarpartiet (AP) Medlem rbrossi77@hotmail.com 948 81 303 948 81 303
Stig Grimstad Stig Grimstad () Medlem stiggrim@online.no 92821935 70011962
Hilde Ringen Hofseth Hilde Ringen Hofseth () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1