eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181211 11.12.2018 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20181113 13.11.2018 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20181016 16.10.2018 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20180911 11.09.2018 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20180619 19.06.2018 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20180508 08.05.2018 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20180403 03.04.2018 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20180213 13.02.2018 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20171211 11.12.2017 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20171114 14.11.2017 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunstyresalen
20171017 17.10.2017 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20170905 05.09.2017 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20170620 20.06.2017 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20170516 16.05.2017 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20170321 21.03.2017 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20170214 14.02.2017 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20161213 13.12.2016 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20161115 15.11.2016 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20161018 18.10.2016 Kommunestyret 10:00 Vanylven helse- og omsorgssenter, Fiskå Felllesstova
20160913 13.09.2016 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20160621 21.06.2016 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20160510 10.05.2016 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20160315 15.03.2016 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20160219 19.02.2016 Kommunestyret 08:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20160216 16.02.2016 Kommunestyret 10:00 Sibelco, Åheim
20160202 02.02.2016 Kommunestyret 15:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20160112 12.01.2016 Kommunestyret 12:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20151208 08.12.2015 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20151201 01.12.2015 Kommunestyret 15:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20151110 10.11.2015 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20151013 13.10.2015 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20150908 08.09.2015 Kommunestyret 13:00 Vanylven helse- og omsorgssenter, Fiskå Fellesstova
20150616 16.06.2015 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20150519 19.05.2015 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20150317 17.03.2015 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20150217 17.02.2015 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20141209 09.12.2014 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20141118 18.11.2014 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20141021 21.10.2014 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20140909 09.09.2014 Kommunestyret 11:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20140617 17.06.2014 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20140520 20.05.2014 Kommunestyret 10:00 Vanylven helse- og omsorgssenter, Fiskå
20140327 27.03.2014 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20140310 10.03.2014 Kommunestyret 12:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20140218 18.02.2014 Kommunestyret 09:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20140128 28.01.2014 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20131210 10.12.2013 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20131119 19.11.2013 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20131016 16.10.2013 Kommunestyret 09:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130917 17.09.2013 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130618 18.06.2013 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130513 13.05.2013 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130319 19.03.2013 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130205 05.02.2013 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130129 29.01.2013 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20121211 11.12.2012 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20121120 20.11.2012 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20121023 23.10.2012 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120911 11.09.2012 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120626 26.06.2012 Kommunestyret 09:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120515 15.05.2012 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120327 27.03.2012 Kommunestyret 09:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120320 20.03.2012 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120207 07.02.2012 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20111213 13.12.2011 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20111101 01.11.2011 Kommunestyret 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Lena Landsverk Sande Lena Landsverk Sande Venstre (V) Ordførar lena.landsverk.sande@vanylven.kommune.no 45227168 70030001
Knut Ingvald Bøstrand Knut Ingvald Bøstrand Venstre (V) Medlem knut.ingvald.bostrand@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Solheim Vidar Solheim Venstre (V) Medlem vidar.solheim@vanylven.kommune.no 97138975 Ikke registrert
Marte Myklebust Marte Myklebust Venstre (V) Medlem marte.myklebust@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bjarne Sætrenes Bjarne Sætrenes Fremskrittspartiet (FRP) Varaordførar bjarne.satrenes@vanylven.kommune.no 41451959 Ikke registrert
Svein Arnulf Nordal Svein Arnulf Nordal Fremskrittspartiet (FRP) Medlem svein.arnulf.nordal@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Miriam Nystøyl Miriam Nystøyl Fremskrittspartiet (FRP) Medlem miriam.nystoyl@vanylven.kommune.no 48267399 Ikke registrert
Idar Brekke Idar Brekke Høgre (H) Medlem idar.brekke@vanylven.kommune.no 45664560 Ikke registrert
Lena Nordal Vedeld Lena Nordal Vedeld Høgre (H) Medlem lena.nordal.vedeld@vanylven.kommune.no 47072709 Ikke registrert
Stig Frode Rusten Stig Frode Rusten Høgre (H) Medlem stig.frode.rusten@vanylven.kommune.no 91302476 Ikke registrert
Øystein Blom Øystein Blom Kristeleg folkeparti (KRF) Medlem oystein.blom@vanylven.kommune.no 91164814 Ikke registrert
Joar Asle Lillerovde Joar Asle Lillerovde Kristeleg folkeparti (KRF) Medlem joar.asle.lillerovde@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Jens Erling Ekroll Lillebø Jens Erling Ekroll Lillebø Kristeleg folkeparti (KRF) Medlem jens.erling.ekroll.lillebø@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ingebrigt Berget Ingebrigt Berget Senterpartiet (SP) Medlem ingebrigt.berget@vanylven.kommune.no 47769839 Ikke registrert
Solveig Menes Solveig Menes Senterpartiet (SP) Medlem solveig.menes@vanylven.kommune.no 97169132 Ikke registrert
Randulf Lillebø Randulf Lillebø Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ottar Jan Løvoll Ottar Jan Løvoll Arbeiderpartiet (AP) Medlem ottar.jan.lovoll@vanylven.kommune.no 95756257 Ikke registrert
Mona Stenersen Mona Stenersen Arbeiderpartiet (AP) Medlem mona.stenersen@vanylven.kommune.no 41424784 Ikke registrert
Lilli Ann Bakkebø Lilli Ann Bakkebø Arbeiderpartiet (AP) Medlem lilli.ann.bakkebo@vanylven.kommune.no 99226606 Ikke registrert
Roger Alf Eikeset Roger Alf Eikeset Arbeiderpartiet (AP) Medlem roger.alf.eikeset@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ottar-Inge Rusten Ottar-Inge Rusten Arbeiderpartiet (AP) Medlem ottar.inge.rusten@vanylven.kommune.no 97547314 Ikke registrert
Leon Svein Stranden Leon Svein Stranden Venstre (V) Varamedlem leon.svein.stranden@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ester Sørdal Klungre Ester Sørdal Klungre Venstre (V) Varamedlem ester.sordal.klungre@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Celine Constanse Endal Celine Constanse Endal Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørnar Magne Berge Bjørnar Magne Berge Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Sandvik Svein Sandvik Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Monika Susanne Skår Monika Susanne Skår Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Geir Øyra Arne Geir Øyra Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Harry Hansen Harry Hansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem harry.hansen@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Stig Aarsnes Stig Aarsnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem stig.aarsnes@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Jorunn Nystøyl Jorunn Nystøyl Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asgeir Vidnes Asgeir Vidnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johan Gunnar Landsverk Johan Gunnar Landsverk Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jarle Wefring Jarle Wefring Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Katrin Brekke Sunde Katrin Brekke Sunde Høgre (H) Varamedlem katrin.brekke.sunde@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Harald Halsebakke Per Harald Halsebakke Høgre (H) Varamedlem per.harald.halsebakke@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kurt Jarle Torvanger Kurt Jarle Torvanger Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristian Ernie Bentsen Kristian Ernie Bentsen Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per-Johnny Brekke Per-Johnny Brekke Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Sørdal Frode Sørdal Høgre (H) Varamedlem frode.sordal@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Robert Warberg Robert Warberg Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem robert.warberg@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hallstein Ljoså Hallstein Ljoså Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Hogganvik Eidså Ragnhild Hogganvik Eidså Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hallvard Hånes Hallvard Hånes Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magni Petra Eikrem Magni Petra Eikrem Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigrid Bringe Thue Sigrid Bringe Thue Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Egil Rekkedal Egil Rekkedal Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Egil Pedersen Egil Pedersen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Atle Magne Brudevik Atle Magne Brudevik Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Brit Myklebust Bjørlykke Brit Myklebust Bjørlykke Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dagrun Molvik Dagrun Molvik Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Julie Strand Julie Strand Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Heidi-Marie Løvold Heidi-Marie Løvold Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem heidi.marie.lovold@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ronny Andre Løvoll Ronny Andre Løvoll Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ronny.andre.lovoll@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Aksel Thunem Knut Aksel Thunem Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Grethe Ervik Grethe Ervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sølvi Aud Brandal Sølvi Aud Brandal Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per-Arne Nygård Per-Arne Nygård Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Randi Stokke Thunem Randi Stokke Thunem Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magne Olaf Åsebø Magne Olaf Åsebø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1