eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181122 22.11.2018 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunlasjefens kontor
20181004 04.10.2018 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20180830 30.08.2018 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20180524 24.05.2018 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20180404 04.04.2018 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20180125 25.01.2018 Driftsutvalet 14:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20171127 27.11.2017 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20170929 29.09.2017 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20170824 24.08.2017 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20170612 12.06.2017 Driftsutvalet 12:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20170309 09.03.2017 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20170202 02.02.2017 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20161124 24.11.2016 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20160825 25.08.2016 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20160526 26.05.2016 Driftsutvalet 09:00 Rådhuset, Fiskå Kommunalsjefens kontor
20160303 03.03.2016 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20151116 16.11.2015 Driftsutvalet 10:00 Rådhuset, Fiskå Møterom 1
20150827 27.08.2015 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20150622 22.06.2015 Driftsutvalet 13:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20150430 30.04.2015 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20150129 29.01.2015 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20141120 20.11.2014 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20140821 21.08.2014 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20140326 26.03.2014 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20131121 21.11.2013 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20131010 10.10.2013 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130829 29.08.2013 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Koommunestyresalen
20130604 04.06.2013 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130307 07.03.2013 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20130124 24.01.2013 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20121122 22.11.2012 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20121011 11.10.2012 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120607 07.06.2012 Driftsutvalet 10:00 Rådhuset, Fiskå Møterom 1
20120426 26.04.2012 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120301 01.03.2012 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kommunestyresalen
20120126 26.01.2012 Driftsutvalet 10:00 Combisenteret, Fiskå Kantina
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Randulf Lillebø Randulf Lillebø Senterpartiet (SP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Solheim Vidar Solheim Venstre (V) Nestleiar vidar.solheim@vanylven.kommune.no 97138975 Ikke registrert
Idar Brekke Idar Brekke Høgre (H) Medlem idar.brekke@vanylven.kommune.no 45664560 Ikke registrert
Svein Arnulf Nordal Svein Arnulf Nordal Fremskrittspartiet (FRP) Medlem svein.arnulf.nordal@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Jens Erling Ekroll Lillebø Jens Erling Ekroll Lillebø Kristeleg folkeparti (KRF) Medlem jens.erling.ekroll.lillebø@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Roger Alf Eikeset Roger Alf Eikeset Arbeiderpartiet (AP) Medlem roger.alf.eikeset@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lilli Ann Bakkebø Lilli Ann Bakkebø Arbeiderpartiet (AP) Medlem lilli.ann.bakkebo@vanylven.kommune.no 99226606 Ikke registrert
Stig Frode Rusten Stig Frode Rusten Høgre (H) Varamedlem stig.frode.rusten@vanylven.kommune.no 91302476 Ikke registrert
Harry Hansen Harry Hansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem harry.hansen@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Svein Sandvik Svein Sandvik Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johan Gunnar Landsverk Johan Gunnar Landsverk Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hallvard Hånes Hallvard Hånes Kristeleg folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ronny Andre Løvoll Ronny Andre Løvoll Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ronny.andre.lovoll@vanylven.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Grethe Ervik Grethe Ervik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per-Arne Nygård Per-Arne Nygård Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margret Olsen Kjelstadli Margret Olsen Kjelstadli Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1