eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190214 14.02.2019 Valnemnda 12:30 Volda rådhus Voldsfjorden
20180927 27.09.2018 Valnemnda 14:00 Volda samfunnshus Sal 1. etg.
20180830 30.08.2018 Valnemnda 14:00 Volda samfunnshus 1. etg.
20180531 31.05.2018 Valnemnda 14:00 Volda samfunnshus Sal, 1. etg.
20180426 26.04.2018 Valnemnda 14:00 Volda skisenter - Reset Varmestova
20180426 26.04.2018 Valnemnda 16:00 Volda skisenter - Reset Varmestova
20180301 01.03.2018 Valnemnda 14:00 Volda samfunnshus 1. etg.
20171130 30.11.2017 Valnemnda 14:00 Uppheim
20171026 26.10.2017 Valnemnda 14:00 Volda Uppheim
20170621 21.06.2017 Valnemnda 13:30 Volda rådhus Dalsfjorden
20170601 01.06.2017 Valnemnda 14:00 Hornindal Idrettshallen
20170302 02.03.2017 Valnemnda 14:00 Samfunnshuset i Volda 1. etg.
20170126 26.01.2017 Valnemnda 16:00 Samfunnshuset i Volda 1. etg.
20161215 15.12.2016 Valnemnda 15:00 Samfunnshuset i Volda 1. etg.
20161124 24.11.2016 Valnemnda 14:00 Samfunnshuset i Volda Sal, 1. etg
20161026 26.10.2016 Valnemnda 15:00 Rådhuset Helgehornet, 3. etg. til høgre
20160915 15.09.2016 Valnemnda 14:30 Rådhuset Voldsfjorden 1. etg.
20160616 16.06.2016 Valnemnda 13:30 Rådhuset Austefjorden, 1. etg.
20160526 26.05.2016 Valnemnda 15:55 Samfunnshuset 1. etg.
20160519 19.05.2016 Valnemnda 13:00 Volda rådhus Dalsfjorden
20160411 11.04.2016 Valnemnda 14:30 Rådhuset Voldsfjorden 1. etg.
20160225 25.02.2016 Valnemnda 17:00 Samfunnshuset i Volda 1. etg.
20160128 28.01.2016 Valnemnda 16:00 Samfunnshuset i Volda 1. etg.
20151126 26.11.2015 Valnemnda 18:10 Samfunnshuset i Volda 1. etg.
20151125 25.11.2015 Valnemnda 11:00 Volda rådhus Dalsfjorden, 1. etg.
20150226 26.02.2015 Valnemnda 16:00 Volda samfunnshus 1. etg.
20141202 02.12.2014 Valnemnda 13:00 Rådhuset Møterom A
20141113 13.11.2014 Valnemnda 16:00 Samfunnshuset i Volda 1. etg.
20140828 28.08.2014 Valnemnda 16:00 Volda samfunnshus 1. etg.
20140522 22.05.2014 Valnemnda 16:15 Volda samfunnshus 1. etg.
20140424 24.04.2014 Valnemnda 16:00 Dalsfjord skule i Dravlausbygda Gymnastikksalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hild Våge Hild Våge Volda Arbeiderparti (AP) Leiar hildvage@gmail.com 91569596 Ikke registrert
Magnar Sunde Magnar Sunde Volda Arbeiderparti (AP) Medlem magnar.s@tussa.com 911 89 537 Ikke registrert
Sølvi Dimmen Sølvi Dimmen Volda Senterparti (SP) Medlem dimmens@live.no Ikke registrert 996 27 876
Åshild Vik Åshild Vik Volda Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem aashild.vik.sv@gmail.com 404 67 734 70 05 51 61
Benedikte Holmberg Benedikte Holmberg Volda Venstre (V) Medlem benedikte@interiorarkitektane.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Festø Øyvind Festø Miljøpartiet Dei Grøne Volda (MDG) Medlem oyvhund@gmail.com Ikke registrert 906 65 856
Erlend Krumsvik Erlend Krumsvik Uavhengig (U) Medlem erlend@naturlegvis.no 41040838 70077411
Margrete Bjerkvik Margrete Bjerkvik Volda Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem margretebj@gmail.com 993 16 421 Ikke registrert
Roald Arnold Espset Roald Arnold Espset Volda Framstegsparti (FRP) Medlem roald@espset.com 911 85 755 Ikke registrert
Sindre Kvangarsnes Sindre Kvangarsnes Uavhengig (U) Medlem sindre.kvangarsnes@tussa.com 913 49 897 Ikke registrert
Sindre Rotevatn Sindre Rotevatn Volda Høgre (H) Medlem sindre@rotevatn.org Ikke registrert Ikke registrert
Margrete Trovåg Margrete Trovåg Volda Arbeiderparti (AP) Varamedlem margrete_trovaag@hotmail.com Ikke registrert 992 26 812
Jan Henning Egset Jan Henning Egset Volda Arbeiderparti (AP) Varamedlem je@hivolda.no 906 63 224 Ikke registrert
Odd Harald Sundal Odd Harald Sundal Volda Senterparti (SP) Varamedlem odd.harald.sundal@volda.kommune.no 960 12 601 70 05 01 25
Gunnar Strøm Gunnar Strøm Volda Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem gst@hivolda.no 489 91 856 Ikke registrert
Idar Flo Idar Flo Volda Venstre (V) Varamedlem floi@hivolda.no 957 62 762 Ikke registrert
Rebecca Riise Bjerknes Rebecca Riise Bjerknes Volda Senterparti (SP) Varamedlem Rebecca.Bjerknes@orsta.kommune.no 913 13 572 Ikke registrert
Arild Iversen Arild Iversen Volda Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem arild.iversen@volda.kommune.no 970 31 056 70 05 88 88
Anders Egil Straume Anders Egil Straume Volda Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem anders@gillen.no Ikke registrert 415 06 469
Odd Arne Folkestad Odd Arne Folkestad Uavhengig (U) Varamedlem folkesf@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Edvin Dale Edvin Dale Uavhengig (U) Varamedlem edvin@aurstad.no 928 36 047 Ikke registrert
Per Svein Krøvel Per Svein Krøvel Volda Høgre (H) Varamedlem psk@vikorsta.no Ikke registrert 913 18 342
Versjon:5.2.2.1