eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20171114 14.11.2017 Valstyret 14:00 Volda rådhus Voldsfjorden
20171030 30.10.2017 Valstyret 14:00 Volda rådhus - UTSETT Voldsfjorden
20170913 13.09.2017 Valstyret 09:00 Volda rådhus Voldsfjorden
20170822 22.08.2017 Valstyret 12:00 Volda rådhus
20170502 02.05.2017 Valstyret 14:40 Volda rådhus Voldsfjorden
20170321 21.03.2017 Valstyret 12:00 Volda rådhus Voldsfjorden
20161115 15.11.2016 Valstyret 12:00 Volda rådhus Voldsfjorden
20160405 05.04.2016 Valstyret 12:00 Volda rådhus Voldsfjorden
20160209 09.02.2016 Valstyret 12:00 Volda rådhus Voldsfjorden
20160119 19.01.2016 Valstyret 12:00 Volda rådhus Voldsfjorden
20150915 15.09.2015 Valstyret 13:00 Volda rådhus Møterom 137
20150818 18.08.2015 Valstyret 14:00 Volda rådhus Møterom A
20150623 23.06.2015 Valstyret 14:00 Volda rådhus Møterom A
20150505 05.05.2015 Valstyret 14:00 Rådhuset 144 (tidlegare møterom A)
20150421 21.04.2015 Valstyret 14:00 Rådhuset Møterom A
20140819 19.08.2014 Valstyret 14:00 Rådhuset Møterom A
20140522 22.05.2014 Valstyret 15:50 Samfunnshuset 1. etg.
20140513 13.05.2014 Valstyret 14:00 Volda rådhus Møterom A
20140318 18.03.2014 Valstyret 14:00 Rådhuset Møterom A
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Jørgen Amdam Jørgen Amdam Volda Arbeiderparti (AP) Leiar Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Fride Schjølberg Sortehaug Fride Schjølberg Sortehaug Volda Venstre (V) Nestleiar fride.sortehaug@volda.kommune.no Ikke registrert 905 50 914
Odd Harald Sundal Odd Harald Sundal Uavhengig (U) Medlem odd.harald.sundal@volda.kommune.no 960 12 601 70 05 01 25
Sølvi Dimmen Sølvi Dimmen Volda Senterparti (SP) Medlem dimmens@live.no Ikke registrert 996 27 876
Gunnar Strøm Gunnar Strøm Volda Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem gst@hivolda.no 489 91 856 Ikke registrert
Margrete Bjerkvik Margrete Bjerkvik Volda Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem margretebj@gmail.com 993 16 421 Ikke registrert
Anders Egil Straume Anders Egil Straume Volda Kristeleg Folkeparti (KRF) Medlem anders@gillen.no Ikke registrert 415 06 469
Odd Arne Folkestad Odd Arne Folkestad Uavhengig (U) Medlem folkesf@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Dan Helge Bjørneset Dan Helge Bjørneset Volda Høgre (H) Medlem dan.bjorneset@volda.kommune.no 924 15 417 Ikke registrert
Øyvind Festø Øyvind Festø Miljøpartiet Dei Grøne Volda (MDG) Varamedlem oyvhund@gmail.com Ikke registrert 906 65 856
Hild Våge Hild Våge Volda Arbeiderparti (AP) Varamedlem hildvage@gmail.com 91569596 Ikke registrert
Magnar Sunde Magnar Sunde Volda Arbeiderparti (AP) Varamedlem magnar.s@tussa.com 911 89 537 Ikke registrert
Åshild Vik Åshild Vik Volda Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem aashild.vik.sv@gmail.com 404 67 734 70 05 51 61
Benedikte Holmberg Benedikte Holmberg Volda Venstre (V) Varamedlem benedikte@interiorarkitektane.no Ikke registrert Ikke registrert
Rebecca Riise Bjerknes Rebecca Riise Bjerknes Volda Senterparti (SP) Varamedlem Rebecca.Bjerknes@orsta.kommune.no 913 13 572 Ikke registrert
Margrete Trovåg Margrete Trovåg Volda Arbeiderparti (AP) Varamedlem margrete_trovaag@hotmail.com Ikke registrert 992 26 812
Uthman Suheil Rajeh Abu Harbid Uthman Suheil Rajeh Abu Harbid Volda Arbeiderparti (AP) Varamedlem uthman.harbid@voldaskulen.no Ikke registrert 405 68 613
Erlend Krumsvik Erlend Krumsvik Uavhengig (U) Varamedlem erlend@naturlegvis.no 41040838 70077411
Arild Iversen Arild Iversen Volda Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem arild.iversen@volda.kommune.no 970 31 056 70 05 88 88
Henning Holsvik Henning Holsvik Volda Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem holsvik@gmail.com Ikke registrert 908 56 914
Erlend Koppen Erlend Koppen Volda Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem erlenkop@tussa.com Ikke registrert 916 49 383
Roald Arnold Espset Roald Arnold Espset Volda Framstegsparti (FRP) Varamedlem roald@espset.com 911 85 755 Ikke registrert
Sindre Kvangarsnes Sindre Kvangarsnes Uavhengig (U) Varamedlem sindre.kvangarsnes@tussa.com 913 49 897 Ikke registrert
Sindre Rotevatn Sindre Rotevatn Volda Høgre (H) Varamedlem sindre@rotevatn.org Ikke registrert Ikke registrert
Per Svein Krøvel Per Svein Krøvel Volda Høgre (H) Varamedlem psk@vikorsta.no Ikke registrert 913 18 342
Versjon:5.2.2.1